Статьи о гравировке

Что такое лазерная гравировка и как она делается? На каких материалах можно гравировать лазером? Все о лазерной гравировке в нашем блоге! Узнайте о технологии лазерного нанесения на металл, пластик, дерево. Задайте свой вопрос в комментариях или по телефону!

Лазерне фотогравіювання на запальничці Zippo у Києві

Лазерне фотогравіювання у Києві

Наша студія надає послуги гравіювання на будь-яких аксесуарах, техніці, посуді, зброї, та іншому. Сьогодні розповідаємо про те, як замовити лазерне гравіювання вашої фотографії. Це відмінний спосіб створити унікальний подарунок для рідних та близьких людей, прикрасити предмет улюбленим фото, залишити згадку про значущу подію. Процедура замовлення дуже проста, та доступна кожному!

Як нанести фото завдяки лазеру?

Додати фотографію можливо на будь-який металевий, дерев’яний, пластиковий предмет або гаджет. Фотогравіювання відмінно виглядає, наприклад, на запальничці Zippo. Що необхідно для замовлення послуги:

  • Оберіть фото, яке необхідно вигравіювати.
  • За необхідності підготуйте текст напису, який доповнить зображення.
  • Завітайте до центру гравіювання Gravirovka.Ua з вашим аксесуаром.
  • Скористайтеся допомогою нашого дизайнера у підготовці дизайн-макета.
  • Отримайте готове замовлення того ж дня!

Контакти студії гравіювання

Знайти нас можливо за адресою: вул. Велика Васильківська, 18 (центр Києва, Малий Пассаж, СЦ BashMac). Телефон для консультації: (050) 412-12-14. Достатньо завітати до нашого офісу, щоб швидко підготувати зображення, отримати візуалізацію та швидке виконання. Гарантуємо високу якість за оптимальною вартістю. Чекаємо на вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.